XXVIII Niedziela Zwykła

1. Msze w tym tygodniu:  od poniedziałku do piątku nie będzie mszy św. W sobotę o godz. 18.00, a o 17.30 nabożeństwo różańcowe.

2. Caritas Parafialna rozprowadza różańce i krzyżyki zrobione przez Indian z Ekwadoru. Pomagamy w ten sposób misjonarzom z Ekwadoru.

3. Dzisiaj obchodzimy XIX Dzień Papieski. Młodzież naszej szkoły zbiera przed kościołem ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierające młodzież stypendiami.

4. 25 października będzie zbierany sprzęt elektryczny i elektroniczny przez Stowarzyszenie Pro Missio – zbiórka jest przeznaczona na pomoc misjom na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce w postaci zakupu inkubatorów do szpitala. Sprzęt można składać na placu u p. Józefa   Aleksandrowicza do 25. 10. 2019 r. do godz. 16.00

5. Na bocznych ołtarzach są wystawione kartki i koperty na wypominki. Można je składać w zakrystii, kancelarii lub na tacę. Proszę na karcie wypominkowej napisać – Stary Targ – abym wiedział gdzie się modlić.

6. W razie nagłych wydarzeń proszę kontaktować się ze mną telefonicznie lub z księdzem Tomaszem w Krasnej Łące.

7. Gość Niedzielny – 5 zł.

NOWY TARG

1. W tym tygodniu nie będzie mszy św.

2. Można zabierać kartki na wypominki. Proszę napisać na karcie wypominkowej – Nowy Targ­- abym wiedział gdzie się modlić.