XXIX Niedziela Zwykła

1. Msze w tym tygodniu:  od poniedziałku do soboty msze św. o godz. 18.00, o 17.30 nabożeństwo różańcowe.

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30 od poniedziałku do piątku.

3. 25 października będzie zbierany sprzęt elektryczny i elektroniczny przez Stowarzyszenie Pro Missio – zbiórka jest przeznaczona na pomoc misjom na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce w postaci zakupu inkubatorów do szpitala. Sprzęt można składać na placu u p. Józefa Aleksandrowicza do 25. 10. 2019 r .do godz. 16.00

4. Na bocznych ołtarzach są wystawione kartki i koperty na wypominki. Można je składać w zakrystii, kancelarii lub na tacę. Proszę na karcie wypominkowej napisać – Stary Targ – abym wiedział gdzie się modlić.

5. Bardzo proszę o utrzymanie porządku na cmentarzu. Kosze są na śmieci a dół na kompost.

6. W następną niedzielę zbieramy przed kościołem na sprzątanie świątyni.

1. W tym tygodniu  msze św. w środę i piątek o 16.30. o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe

2. Można zabierać kartki na wypominki. Proszę napisać na karcie wypominkowej – Nowy Targ- abym wiedział gdzie się modlić.

3. W następną niedzielę Msza św. będzie o godz. 12.30. Będzie w naszej wspólnocie swoje święto obchodzić Koło Łowieckie Cyranka. Po mszy będzie bigos myśliwski.

4. Za tydzień zbieramy ofiary na sprzątanie kościoła.