XXVII Niedziela Zwykła

1. Msze w tym tygodniu:  od poniedziałku do soboty o godz. 18.00

2. Od poniedziałku do piątku godzinę przed Mszą Św. wystawienie Najświętszego  Sakramentu i adoracja. Zapraszam.

3. Dzisiaj Caritas Parafialna rozprowadza różańce i krzyżyki zrobione przez Indian z Ekwadoru. Przysłał nam je O. Zbigniew Braun. Z racji nadzwyczajnego miesiąca misyjnego chcemy pomóc chrześcijanom z Ekwadoru i misjonarzom.

4. Nabożeństwa różańcowe. Odprawiane są o godz.17.30.

5. Dzisiaj po mszy o godz. 11.00 zapisy i spotkanie kandydatów do bierzmowania.

6. GOK w Starym Targu zaprasza na bezpłatny kurs komputerowy dla mieszkańców gminy Stary Targ w wieku 18+. Spotkanie organizacyjne jutro o godz. 17.00. Po kursie każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

7. W następną niedzielę 13 października obchodzimy XIX Dzień Papieski. Młodzież naszej szkoły będzie zbierała przed kościołem ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierające młodzież stypendiami.

1. W środę i piątek o 16.00 nabożeństwo różańcowe a po nim msza św.