Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Za Tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. Trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj i jutro przed mszą o godz.11.00. Od wtorku po mszach św.
  2. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych –msze jak w niedzielę.
  3. Serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagali w zrobieniu grobu, ciemnicy, służbie liturgicznej, strażakom za wartę przy grobie oraz uświetnienie procesji rezurekcyjnej, scholi parafialnej z gośćmi za uświetnienie śpiewem wielkiego piątku i wielkiej soboty , panu kościelnemu i panu organiście. Podziękowania składam wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  4. W czwartek zapraszam na nowennę pompejańską w intencji wyborów do parlamentu europejskiego i sejmu i senatu na godz. 16.30. Akcja nowenny obejmuje całą Polskę a my jesteśmy w tym dniu kościołem stacyjnym. Polega na odmówieniu 3 części różańca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Nazwę swą bierze od Pompejów miasta we Włoszech gdzie znajduje się bazylika Matki Bożej Różańcowej i tam nowenna powstała propagowana przez Bł. Bartolo Longo Apostoła Różańca. 
  5. W następna niedzielę zbieramy do puszek na sprzątanie naszego kościoła. Za ofiary składam serdeczny Bóg Zapłać.
  6. Gość Niedzielny– 5 zł.

       Nowy Targ

  1. Dziękuję  P. Danucie Szkutnik, Katarzynie Łozińskiej, Dorocie Klucznik, Eugenii Amling za przygotowanie świątyni na święta wielkanocne.
  2. Za tydzień poproszę o sprzątnięcie kościoła rodzinę państwa Wehner.
  3. W piątek o 16.30 msza  św.