II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

  1. W czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy Św. poświęcenie kadzidła i kredy. 
  2. W Trzech Króli 6 stycznia nasza Parafia oraz GOK organizujemy koncert Kolęd po mszy o godz. 11.00 czyli około godziny 11.30. Wystąpi Sławomir Buzanowski & Aleksandra Buzanowska oraz dzieci z naszego GOK. Serdecznie Zapraszamy. 
  3. Kolęda w tym roku będzie wyglądała następująco: po niedzieli 9 stycznia będą rozpisane msze św. w intencji parafian z danej ulicy lub wioski w ciągu tygodnia o godz. 18.00. Będzie też możliwość odprawienia kolędy na indywidualne zaproszenie z zachowaniem wymogów sanitarnych. 
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Od godz.8.30 odwiedzę chorych z komunią Św. 
  5. Składam Staropolskie Bóg Zapłać p. Leszkowi Koszytkowskiemu z Trop Sztumskich za ofiarę 1000 zł  na renowację żyrandoli. 

Nowy Targ

  1. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msza Św. o godz. 9.30 z poświęceniem kadzidła i kredy.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z komunią św.
  3. W piątek o godz. 15.00 Msza Św. pierwszo piątkowa .