Niedziela Chrztu Pańskiego

1. W tym roku zamiast wizyty duszpasterskiej odbędą się nabożeństwa kolędowe w niedzielę 16 stycznia i 23 stycznia. Po mszach św. odbędzie się nabożeństwo a po nim indywidualne błogosławieństwo każdego Najświętszym Sakramentem. Każda rodzina otrzyma obrazek z modlitwą błogosławieństwa domu i będzie mogła sama zrobić to po powrocie z kościoła. Jest możliwość indywidualnego umówienia się na kolędę. Można to zrobić w zakrystii lub kancelarii parafialnej. 

2.Msze św. w tym tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 18.00

3.Gość Niedzielny – 8zł.

Nowy Targ

1. W środę o godz. 15.00 Msza Św. i nowenna do MBNP 

2. W tym roku zamiast wizyty duszpasterskiej odbędą się nabożeństwa kolędowe w niedzielę 16 stycznia i 23 stycznia. Po mszach św. odbędzie się nabożeństwo a po nim indywidualne błogosławieństwo każdego Najświętszym Sakramentem. Każda rodzina otrzyma obrazek z modlitwą błogosławieństwa domu i będzie mogła sama zrobić to po powrocie z kościoła. Jest możliwość indywidualnego umówienia się na kolędę. Można to zrobić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.