I Niedziela Wielkiego Postu

1. W następną niedzielę można składać ofiary na potrzeby naszego kościoła  po wszystkich mszach św.
  2. Wielki Post związany jest z nabożeństwami wielkopostnymi takimi jak Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale. Droga Krzyżowa jest odprawiana w każdy piątek wielkiego postu o godz. 17.30 a Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00.
  3. Przez cały okres Wielkiego Postu można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  4. W tym tygodniu I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. W piątek od godz. 8.30 odwiedzę chorych z komunią św.
  5. W I piątek miesiąca całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.00 – 17.15. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. W sobotę o 8.30 nabożeństwo I sobotnie po nim msza św. wynagradzająca.
  7. Gość Niedzielny – 6 zł

1. W środę o godz.16.30 msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W  piątek  o 16.00 droga krzyżowa i msza o godz. 16.30
  3. W piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z komuną św.
  4. W sobotę o 10.00 nabożeństwo I sobotnie i msza św.