II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po mszy można składać przy stolikach  ofiary na potrzeby naszego kościoła. Za Ofiary składam Staropolskie Bóg Zapłać.
  2. Wielki Post związany jest z nabożeństwami wielkopostnymi takimi jak Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale. Droga Krzyżowa jest odprawiana w każdy piątek wielkiego postu o godz. 17.30 a Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00.
  3. Przez cały okres Wielkiego Postu można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  4. W  piątek miesiąca całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.00 – 17.15. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. Wójt Gminy i Dyrektor GOKu zapraszają wszystkie kobiety na Gminny Dzień Kobiet we wtorek na godz. 16.30 do GOKu w Starym Targu.
  6. Urząd Gminy prosi wszystkich zainteresowanych podłączeniem się do projektowanej gazowej nitki przesyłowej do zgłoszenia się do pokoju nr 12 w Urzędzie Gminy celem dokonania zapisu. Termin  – do 15.04.2020. Dotyczy mieszkańców Stary Targ, Waplewo WLK, Waplewo Osiedle, Klecewo i Mleczewo.
  7. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Kobiet. Wszystkim Kobietom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spełnienia marzeń, sukcesów w pracy zawodowej i tej codziennej  – domowej, radości i docenienia ze strony mężczyzn. Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

1. W środę o godz.16.30 msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W  piątek  o 16.00 droga krzyżowa i msza o godz. 16.30