VII Niedziela Zwykła

1. Przed kościołem zbieramy do puszek na sprzątanie naszego kościoła. Za ofiary składam staropolskie Bóg Zapłać.
  2. Dzisiaj spotkanie dzieci przygotowujących się do I komunii św. po mszy o godz. 11.00.
  3. W tym tygodniu środą popielcową rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. o godz. 11.00 i 18.00. na każdej mszy posypanie głów popiołem.  W tym dniu obowiązuje katolika post ścisły.
  4. Wielki Post związany jest z nabożeństwami wielkopostnymi takimi jak Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale. Droga Krzyżowa będzie odprawiana w każdy piątek wielkiego postu o godz. 17.30 a Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00.
  5. W tym szczególnym dla nas katolików okresie pamiętajmy o tym by nie urządzać zabaw , tańców. Wielki post ma nas wyciszyć i przypomnieć nam o naszej przemijalności.
  6. W sobotę 29 lutego Coinonia św. Jana Chrzciciela zaprasza na Kurs Filipa, który odbędzie się w GOKu w Starym Targu od godz. 9.00
  7. W poniedziałek i wtorek odbywać się będzie całodzienna adoracja Najświętszego. 7.00 msza św. po niej wystawienie i adoracja do 18.00. W środę adoracja rozpocznie się po mszy o godz. 11.00 i zakończy się mszą o godz. 18.00. jest to nasze przygotowanie się do Wielkiego Postu.
  8. Gość Niedzielny – 6

1. W środę o godz.16.30 msza św. z obrzędem posypania głów popiołem.
  2. W  piątek  o 16.00 droga krzyżowa i msza o godz. 16.30
  3. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na sprzątanie kościoła.