XXIII Niedziela Zwykła

1. Msze w tym tygodniu:  w poniedziałek nie będzie mszy. Od wtorku do piątku o godz. 18.00, w sobotę o godz. 11.00 i 18.00.

2. Parafia w Waplewie zaprasza na Mszę św.za Ojczyznę, odsłonięcie pomnika Żołnierzy Wyklętych w Tulicach i Raj Rowerowy w dniu 14 września o godz. 12.00. Szczegóły na plakacie w gablocie.

3. W sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – msza o godz. 11.00.

4. Staropolskie Bóg Zapłać składam za ofiary na remont plebanii: p. Teresie i Zygmuntowi Danielewskim za ofiarę 1000 zł, rodzinie p. Arkadiusza Treć za ofiarę 200zł.

5. Dziękuję również p. Krzysztofowi Grzywińskiemu za wywiezienie gruzu , który pozostał po remoncie.

6. Caritas parafialna dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w zorganizowaniu kiermaszu na dożynkach.  Za ciasto i wszelkiego rodzaju fanty. W tym roku na cele Caritasu zebrano 1250zł.

7. Od wtorku do piątku od 17.00-18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zachęcam do modlitwy i adoracji.

1. W środę msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

2. W sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Św. msza św. o godz. 9.30