XXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na sprzątanie naszego kościoła. Za ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać

2. Jutro uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza św. o godz. 11.00.

3. W niedzielę 1 września Wójt Gminy Stary Targ zaprasza na dożynki gminne. Msza św. dziękczynna za zbiory zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 14.00. Z tej racji nie będzie w tym dniu mszy o godz. 11.00.

4. Caritas Parafialna jak każdego roku w czasie festynu dożynkowego będzie rozprowadzała  ciasto i losy z fantami. Bardzo proszę panie z naszej parafii o ciasto na ten cel, które można przynieść w dzień dożynek na stadion. W sprawach ciasta proszę kontaktować się z p. Marzeną Głowacką lub z p. Krystyną Wasiewicz. Można też ofiarować różnego rodzaju fanty. Dochód przeznaczony jest na działalność naszej Parafialnej Caritas. W tym roku 10 dzieci z parafii uczestniczyło w kolonii w Mikoszewie dofinansowanej przez Caritas Parafialną. Dziękuję Wójtowi Gminy za udostępnienie transport dla tych dzieci.

5. Gość Niedzielny – 5 zł.

NOWY TARG

1. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszki na sprzątanie naszej świątyni. Za ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.

2. Msza św. w poniedziałek o godz. 9.30 z racji uroczystości Matki Bożej Częstochowskiej.