XXI Niedziela Zwykła

1. Od poniedziałku do piątku zapraszam na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do naszej świątyni. Od godz.9.00 -18.00.
  2. Dziękuję za ofiary na pomoc Bejrutowi – zebrano 626zł.
  3. Dziękuję również za ofiary na potrzeby kościoła i parafii w lipcu i sierpniu do puszek zebraliśmy 1000 zł. Za zebrane ofiary firma p. Józefa Filbrandta z Nowego Targu uporządkowała zrobiła podwórko przy plebanii.
  4. W środę uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msza o godz. 18.00
  5. Msze Św. w tym tygodniu poniedziałek i wtorek o godz. 9.00 od środy do soboty o godz. 18.00
  6. W niedzielę 30 sierpnia przed kościołem zbieramy do puszek na sprzątanie naszej świątyni, za ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.

1. Za tydzień w niedzielę zbieramy do puszki na sprzątanie kościoła. Za ofiary składam Staropolskie Bóg Zapłać
  2. Od jutra p. Zbigniew Krusiński zaczyna remont zakrystii, położy płytki i pomaluje. Bardzo bym prosił panów o pomoc w wyniesieniu mebli.