XXII Niedziela Zwykła

1. Od poniedziałku do piątku zapraszam na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do naszej świątyni. Od godz.9.00 -18.00.
  2. We wtorek o godz. 8.00 – Msza Św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszam rodziców, dzieci i nauczycieli.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  4. W I piątek odwiedzę chorych z komunią św. od godz. 8.30
  5. W sobotę o 8.30 nabożeństwo pierwszo sobotnie a po nim Msza Św.
  6. Dzisiaj  przed kościołem zbieramy do puszek na sprzątanie naszej świątyni, za ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.

1. Dzisiaj zbieramy do puszki na sprzątanie kościoła. Za ofiary składam Staropolskie Bóg Zapłać
  2. Od jutra p. Zbigniew Krusiński zaczyna remont zakrystii, położy płytki i pomaluje. Bardzo bym prosił panów o pomoc w wyniesieniu mebli.
  3. W środę o godz. 16.30 Msza Św. i nowenna do MBNP
  4. W piątek przed południem odwiedzę chorych z komunią św. O 16.30 msza św. pierwszo piątkowa. Sposobność do spowiedzi przed mszą.
  5. W sobotę o godz. 10.00 nabożeństwo I sobotnie, a po nim Msza Św.