VI Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu msze św. w następującym porządku: poniedziałek-sobota o godz. 18.00
  2. Za Tydzień przed kościołem zbieramy do puszek na sprzątanie naszego kościoła. Za ofiary składam staropolskie Bóg Zapłać.
  3. W następna niedzielę spotkanie dzieci przygotowujących się do I komunii św. po mszy o godz. 11.00.
  4. Od następnego miesiąca reorganizujemy zbieranie ofiar na potrzeby kościoła. Ponieważ brakuje ludzi do tego by chodzić po domach a w wielu miejscach Starego Targu i okolicznych wioskach nie ma chętnych to od marca w każdą 2 niedzielę miesiąca panie, które zbierały na kościół będą po mszach św. zbierać ofiar w zakrystii i kościele. Z serca dziękuję tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób angażowały się w akcję zbierania ofiar po domach. Można również osobiście wpłacać ofiary na konto parafialne w naszym banku spółdzielczym.
  5. Dziękuję wszystkim wolontariuszom Caritas, paniom, które obsługiwały kuchnię i salę, osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania balu charytatywnego. Dochód z balu na rzecz Caritas Parafialnej w tym roku: 5.000 zł.
  6. Gość Niedzielny – 6 zł

1. W środę o godz.16.30 msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W  piątek msza o godz. 16.30
  3. W następna niedzielę zbieramy ofiary do puszek na sprzątanie kościoła.