Niedziela Palmowa

 1. Dzisiaj przy wyjściach z kościoła z zbieramy do puszek na sprzątanie kościoła. Za ofiary składam – Bóg Zapłać.
 2. Limit osób w naszym kościele wynosi 30. Proszę by pierwszeństwo dać tym rodzinom, które mają zamówioną intencję mszy św.
 3. Liturgia Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku, Wielkiej Soboty rozpoczynać się będzie o godzinie 18.00.
 4. Wielki Czwartek msza wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00
 5. W Wielki Piątek adoracja Pana Jezusa w ciemnicy od godz.8.00. O godz. 15.00 rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Miłosierdzia Bożego. Adoracja Krzyża w czasie liturgii Wielkiego Piątku odbędzie się w ciszy bez gestu ucałowania krzyża. Liturgia rozpocznie się o godz. 18.00
 6. W wielką sobotę adoracja Pana Jezusa w grobie od godz. 8.00. Liturgia Wielkiej Soboty rozpocznie się od wniesienia paschału do kościoła bez poświęcenia ognia na zewnątrz świątyni. Liturgia o godz. 18.00
 7. Poświęcenie pokarmów odbędzie się w tym roku na zewnątrz kościoła. Gromadzimy się wokół kościoła zachowując dystans i w maseczkach ja przejdę i poświęcę pokarmy. Poświęcenie odbędzie się o godz.12.00, 12.30, 13.00.
 8. Poświęcenie pokarmów w Starym Dworze pod krzyżem o godz. 10.00, w Tropach Sztumskich na boisku o godz.10.15.
 9.  Msza św. rezurekcyjna o godz.6.00 bez procesji.
 10. Gość Niedzielny – 6 zł.

Nowy Targ

 1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbieramy do puszek na sprzątanie kościoła. Za ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.
 2. Limit osób w naszej świątyni wynosi  – 10
 3. Poświęcenie pokarmów odbędzie się o godz.11.00 wokół naszej świątyni. Gromadzimy się wokół kościoła zachowując dystans i w maseczkach ja przejdę i poświęcę pokarmy.
 4. W niedzielę Wielkanocną msza św. o godz. 9.30