Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 1. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Msze św. jak w niedzielę.
 2. Przed kościołem wystawiono ławki i zamontowano głośnik zewnętrzny. Można uczestniczyć we mszy św. na zewnątrz kościoła.
 3. Przypominam o limicie osób na mszach św. W naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo 30 osób. Pierwszeństwo mają osoby , które na daną godzinę zamówiły  intencje mszy św.
 4. Składam serdeczne Bóg Zapłać osobom, które w tym roku przygotowały ciemnicę i grób: p. Anna i Wiesław Bugowscy, p. Beata Pazio, p. Sebastian Szwarc. P. Annie Bugowskiej dziękuję również za piękny wystrój kwiatowy.
 5. Trwa nowenna przed uroczystością Miłosierdzia Bożego.  Dzisiaj i jutro nowenna przed mszą św. o godz. 11.00, w ciągu tygodnia po mszy św. o godz. 18.00
 6. W następną niedzielę przy wyjściach z kościoła będzie można złożyć ofiary na potrzeby naszej parafii. W zeszłym miesiącu zebrano 500 zł. Za ofiary składam Staropolskie Bóg Zapłać.
 7. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy nas wszystkich zdrowiem i nadzieją. Niech wleje w nasze serca otuchę i spokój. Spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich Parafian i Gości.
 8. Gość Niedzielny – 6 zł.

Nowy Targ

 1. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Msza św. o godz. 9.30
 2. Na zewnątrz kościoła zamontowano głośnik. Można uczestniczyć we mszy św. na zewnątrz kościoła.
 3. Następna niedziela jest niedzielą Miłosierdzia Bożego.