Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Przed kościołem wystawiono ławki i zamontowano głośnik zewnętrzny. Można uczestniczyć we mszy św. na zewnątrz kościoła.
  2. Dzisiaj przy wyjściach z kościoła  można złożyć ofiary na potrzeby naszej parafii. W zeszłym miesiącu zebrano 500 zł. Za ofiary składam Staropolskie Bóg Zapłać. Z racji tego iż koło plebanii powstaje Dino trzeba będzie zrobić nowe ogrodzenie wraz z bramą, by nikt nie zdewastował nam podwórka, które na niedzielę służy również  jako parking. Koszt wynosi ponad 20 tyś. Ofiary można składać również na konto parafialne. Koszt naprawy podwórka po styczniowym wypadku wyniósł 6.000 zł. a ubezpieczenie wypłaciło tylko za oczyszczalnie 13.000 zł.
  3. Dzisiaj o 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. Za tydzień po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

1. W środę  msza św. o godz. 16.30. z nowenną do MBNP
  2. Na zewnątrz kościoła zamontowano głośnik. Można uczestniczyć we mszy św. na zewnątrz kościoła.