Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj zbieramy do puszek na sprzątanie naszego kościoła. Za ofiary składam serdeczny Bóg Zapłać.
  2. W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane po mszach św.
  3. W piątek przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę.
  4. W sobotę o  godz. 11.00 w naszej parafii odbędzie się uroczystość I komunii św.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. z racji tego, że w piątek przypada uroczystość a w czwartek jest spowiedź dzieci pierwszokomunijnych w tym miesiącu nie będzie odwiedzin z komunią św.
  6. Nabożeństwo I sobotnie o godz. 8.30 po nim msza św.
  7. Dnia 11 maj dzieci pierwszokomunijne jadą na pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Jeśli ktoś z parafian jest chętny na pielgrzymkę autokarową to może się zapisać w zakrystii i u Pani Bożeny Kikut w sklepie. Koszt 40 zł.
  8. W sobotę przypada wspomnienie św. Floriana patrona strażaków. Naszym strażakom życzymy wytrwałości w tej trudnej służbie na rzecz drugiego człowieka.
  9. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.
  10. Gość Niedzielny– 5 zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Wehner za sprzątnięcie kościoła.
  2. W piątek nie będzie odwiedzin chorych z komunią św.