IV Niedziela Wielkiego Postu

STARY TARG

 1. W wielkim poście odprawiane są w naszej parafii tradycyjne nabożeństwa Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 15.00 z kazaniem pasyjnym oraz nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o godz. 17.30.
 2. Przez okres postu można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Wszystkim, którzy do tej pory złożyli ofiary z serca dziękuję.
 3. Zapraszam dzieci wraz z rodzicami na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 17.30 oraz młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
 4. Rekolekcje wielkopostne w nasze parafii rozpoczną się za tydzień i poprowadzi je ks. prof. dr hab. Wojciech Zawadzki profesor Uniwersytetu Kard. Stefana Wyszyńskiego  w Warszawie i wykładowca WSD w Elblągu. Program rekolekcji podam za tydzień. Poproszę o dary na stół rekolekcyjny – ciasto itp.
 5. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na sprzątanie kościoła. Ofiarodawcom składam staropolskie Bóg Zapłać.
 6. Msze św. w tym tygodniu: poniedziałek, wtorek, środa o 9.00, w czwartek   – 7.00, piątek – 18.00 i sobota – 7.00
 7. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca nabożeństwo pierwszosobotnie o 6.30
 8. Gość Niedzielny – 5 zł

 

NOWY TARG

 1. Dziękuję rodzinie p. Mirosławy Kulpa za posprzątanie kościoła. Za tydzień poproszę rodzinę p. Danuty Szkutnik.
 2. W piątek droga krzyżowa o godz. 16.30.
 3. Przez okres wielkiego postu można składać ofiary na kwiaty do przystrojenia naszej świątyni na święta wielkanocne do p. Eugenii Amling