IV Niedziela Wielkanocna

1. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiane są w naszym kościele po mszach św.
  2. Jutro 13 maja 102 rocznica objawień fatimskich. Na godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo fatimskie połączone z różańcem i mszą św. z kazaniem.
  3. Msze św. w tym tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.
  4. We wtorek przypada św. św. Macieja Apostoła, w czwartek św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika patrona Polski, w piątek rocznica poświęcenie kościoła Katedralnego w Elblągu.
  5. Gość Niedzielny– 5 zł.

1. Od maja w ostatnią niedziele miesiąca będziemy zbierać ofiary do puszek na sprzątanie naszego kościoła. Jest coraz więcej starszych ludzi, którzy już nie dają rady sprzątać, nosić wodę, odkurzać, dlatego pani Genia dopóki będzie mogła będzie sprzątać i te ofiary będą na zapłacenie za sprzątanie i na środki czystości.
  2. W piątek o godz. 16.30 msza św. a po niej nabożeństwo majowe.