IV Niedziela Adwentu

1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na olej opałowy do ogrzewania naszej świątyni. Za ofiary składam staropolskie Bóg Zapłać

2. Roraty jeszcze w poniedziałek o godz. 6.30

3. U p. Organisty można nabyć opłatki na stół wigilijny.

4. We wtorek wigilia dzień szczególny dla nas wszystkich. Zasiądziemy wieczorem do wigilijnej wieczerzy połamiemy się opłatkiem znakiem jedności. Nie zapomnijmy o odczytaniu fragmentu Ewangelii i o modlitwie szczególnie za tych, których już wśród nas nie m, za bezdomnych, biednych, więźniów i wszystkich pokrzywdzonych przez los.

5. Pasterka we wtorek o godz. 24.00. W pierwszy dzień świąt – środę –  Msza Św. w Starym Targu o godz. 11.00. W Nowym Targu o godz. 9.30.

6. W czwartek – drugi dzień świąt – msze św. jak w niedzielę.

7. W następną niedzielę zbieramy przed kościołem ofiary na sprzątanie naszego kościoła. Za ofiary składam Bóg Zapłać.

8. Gość niedzielny – 6 zł.

1. Pasterka we wtorek o godz. 22.00.

2. Dzisiaj p. Gienia będzie sprzątać i przygotowywać kościół do świąt – zapraszam do pomocy.

3. W środę – pierwszy dzień świąt – msza o godz. 9.30 i czwartek – drugi dzień świąt – msza również o 9.30

4. W niedzielę – 29 grudnia – przed kościołem zbieramy ofiary na sprzątanie. Za ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.