Podziękowania

Każdy z nas zadbało o swój własny dom na święta Narodzenia Pańskiego.  Domem jest również świątynia, w której nabieramy duchowych sił i karmimy się Słowem Boga i Jego Ciałem. Dlatego chciałbym podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wystroju naszego kościoła na święta:

1. P. Magdalenie i Edmundowi Danielewskim za drewno na nową szopkę.
  2. P. Sebastianowi Szwarc za wykonanie szopki
  3. P. Beacie i Piotrowi Pazio za pomoc w ustawienie tejże szopki
  4. P. Annie Bugowskiej i p. Alinie i Karolowi Szempek za zrobienie i wystrojenie choinek i ołtarzy.
  5. P. Krzysztofowi Grzywińskiemu z rodziną za sianko pod żłóbek i ofiarowanie częściowo paliwa do ogrzewania kościoła.
  6. P. Krzysztofowi Benz za baloty siana do obłożenia szopki, drewno przywiezione na ognisko.
  7. P. Witoldowi Szymanek za przygotowanie grzańca na dzisiejszą noc ogniska
  8. P. Tomaszowi Bogdanowiczowi za przygotowanie oprawy muzycznej a naszej scholii za piękny śpiew.
  9. Edycie i Stanisławowi Brytan za choinki na stroiki
  10.  P. Michałowi Kikut za przywiezienie choinek do kościoła.

Nowy Targ:

1. P. Eugenii Amling, Piotrowi Szreder, Mirosławowi Śrutkowskiemu, Mirosławowi Kruszyńskiemu, Grażyna Cegłowska za posprzątanie i przygotowanie choinek i szopki.
  2. P. Waldemarowi Klatt za choinki do naszej świątyni.