XXVII Niedziela Zwykła

STARY TARG

  1. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: we wtorek św. Franciszka, w środę św. Faustynę, piątek święto Matki Bożej Różańcowej
  1. Rozpoczął się miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie pół godziny przed  Mszą św. czyli w poniedziałki i soboty o godz. 8.30 a od wtorku do piątku o godz. 16.30.   Zachęcamy też do odmawiania różańca w naszych rodzinach oraz przy krzyżach lub kapliczkach maryjnych. Dla dzieci różaniec we wtorek i czwartek o godz. 15.30
  1. Przypominam, że od października wieczorna Msza św. będzie o godz. 17.00.
  1. W sobotę 8 października wyjeżdżamy na parafialną pielgrzymkę do Częstochowy o godz. 6.00 z przed naszego kościoła. Dlatego w sobotę nie będzie Mszy św. a w niedzielę zastępował mnie będzie ks. Marian Jażdżewski.
  1. Za tydzień Dzień Papieski zbiórka przed kościołem na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Odwiedzę chorych z Komunią św. od godz. 8.30.
  1. Gość niedzielny  – 5 zł.

 

NOWY TARG

  1. Serdeczne podziękowania rodzinie pana Jarosława Kulpy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Za tydzień poproszę rodzinę pana Janusza Juchty.
  1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca Msza św. o godz.18.00 z nabożeństwem różańcowym . Przed Mszą okazja do spowiedzi św. W godzinach rannych odwiedzę chorych z Komunią św.