XXV Niedziela Zwykła

1. Msze w tym tygodniu:  poniedziałek nie będzie mszy. Od wtorku do soboty o godz. 18.00

2. Od wtorku do piątku godzinę przed mszą Św. wystawienie Najświętszego  Sakramentu i adoracja. Zapraszam.

3. Za tydzień  29 września po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii Św.

4. Spotkanie do sakramentu bierzmowania wraz z zapisami odbędzie się 6 października po mszy o godz. 11.00. Do bierzmowania może przystąpić młodzież, która uczęszcza do I klasy szkoły średniej i starsi.

5. 6 października Caritas Parafialna będzie rozprowadzać różańce i krzyżyki zrobione przez Indian z Ekwadoru. Przysłał nam je O. Zbigniew Braun. Z racji nadzwyczajnego miesiąca misyjnego chcemy pomóc chrześcijanom z Ekwadoru i misjonarzom.

6. W następną niedzielę przed kościołem zbieramy ofiary na sprzątanie kościoła.

1. W środę msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.