XXIX Niedziela Zwykła

Stary Targ

1. Nabożeństwa różańcowe dla dorosłych są odprawiane pół godziny przed mszą św. W poniedziałki i soboty o 8.30, od wtorku do piątku o 17.30.
  2. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 15.30.
  3. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  4. Kartki na wypominki można zabrać z ołtarzy bocznych. Proszę na kopertach wypisać, że wypominki są ze Starego Targu.
  5. W sobotę o godz. 17.00 na plebanii spotkanie kręgu biblijnego. Zapraszam wszystkich chętnych.
  6. Dzisiaj spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania po Mszy Św. o godz. 11.00.
  7. Za tydzień 29 października będziemy zbierali ofiary do puszek na sprzątanie kościoła.
  8. Proszę pamiętać o utrzymaniu porządku na cmentarzu, do śmietnika wyrzucamy znicze i inne sztuczne bądź papierowe rzeczy natomiast do dołu obok tylko liście i pozostałości organiczne.
  9. 1 listopada na cmentarzu odbędzie się kwesta na utrzymanie naszego parafialnego cmentarza.
  10. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Chruścickich za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Juchta.
  2. W tygodniu są odprawiane Msze św. w środy i piątki o 16.30. O 16.00 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
  3. Kartki na wypominki są na bocznym ołtarzu. Na kopercie proszę napisać Nowy Targ
  4. Od tego tygodnia za cmentarz odpowiedzialny jest pan Jerzy Niedziela. Będzie utrzymywał porządek na cmentarzu oraz pilnował porządku chowania zmarłych. Nie będzie kopał grobów. Zadanie to wykonuje firma pogrzebowa. Będzie tez dzwonił dzwonami w czasie okoliczności śmierci.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne