XXIV Niedziela Zwykła

1. Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniach 29 i 30 września. Będziemy prosili NMP Częstochowską o owoce Misji Świętych w naszej parafii. Zapisy w kancelarii. Koszt 130zł. Proszę wpłacać pieniądze. Są jeszcze wolne miejsca
  1. Msze św. w tym tygodniu od wtorku do soboty o godz. 18.00
  2. Zapraszam wszystkie chętne dzieci do naszej parafialnej scholi. Spotkanie organizacyjne dzisiaj po mszy o godz. 11.00.
  3. Od wtorku do piątku będzie w naszej parafii całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Będziemy się modlić o owoce misji świętych oraz o nasze nawrócenie, o powrót ludzi do życia sakramentalnego, o wyrwanie z nałogów, za dzieci i młodzież naszej parafii, za chorych i cierpiących. Adorację będziemy rozpoczynać mszą o godz. 9.00. Zapraszam wszystkich do adoracji.
  4. Zakończył się remont części plebanii. Zostało gruntownie wyremontowanych 5 pomieszczeń. Składam podziękowanie panom Piotrowi Pazio i Sebastianowi Szwarc za pracę jaką wykonali. Pani Beacie Pazio dziękuję za posiłki, które przygotowywała przez cały czas remontu.

1. Poproszę o posprzątanie kościoła rodzinę p. Bogdana Jędrzejczyka

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne