V Niedziela Wielkiego Postu

1.Jak każdego roku przez cały wielki post zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Można je składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Za ofiary bardzo dziękuję.

2.W poniedziałek i wtorek nauki rekolekcyjne będą o godz. 11.00 i 18.00.We wtorek spowiedź o godz. 10.30 i 17.30

3.Ofiary zbierane w poniedziałek i wtorek przeznaczone są jako podziękowanie dla rekolekcjonisty za wygłoszone nauki. Za ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.

4.Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej mszy św. Na mszy o godz. 11.00 poświęcenie rozpoczniemy przed kościołem od strony ul. Głównej i procesyjnie wejdziemy do kościoła.

5.Nową dyrektorką Parafialnego Oddziału Caritas została p. Marzena Głowacka. Wszystkie sprawy związane z wypożyczeniem łóżek czy z potrzebą pomocy proszę załatwiać z p. Marzeną.

6.Parafia Bł. Michała Kozala organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 10-17.07.2019 r. Koszt 3350zł i 150 USD. Szczegóły w gablocie parafialnej.

7.W Gościu Niedzielnym film o Św. Ignacym Loyoli – 5 zł.

1.W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej o godz. 16.00 po nim msza św.

2.Gorzkie Żale są śpiewane o godz. 9.15 w każdą niedzielę wielkiego postu.

3.U p. Eugenii Amling można składać ofiary na kwiaty by wystroić naszą świątynię na święta Zmartwychwstania Pańskiego.

4.Nauki rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek o godz. 16.30. We wtorek dzień spowiedzi od godz. 16.00.

5.P. Halinie Kulik składam podziękowanie za materac przeciw odleżynowy ofiarowany dla Parafialnego Oddziału Caritas.

6.Poproszę o sprzątnięcie kościoła p. Danutę Szkutnik.