Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Nabożeństwa majowe w poniedziałek i wtorek. W środę rozpoczynamy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będą odprawiane po wieczornej mszy św.
  2. W środę przypada światowy dzień dziecka. Módlmy się za wszystkie dzieci by w ich sercach zamieszkał Bóg.
  3. W tym tygodniu I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca.
  4. W piątek od 8.30 odwiedzę chorych z komunią św. Od 8.00 całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu
  5. W sobotę o 8.30 nabożeństwo pierwszo sobotnie i msza św. wynagradzająca   Niepokalanemu Sercu Maryi.
  6. Dzisiaj zbieramy do puszek na sprzątanie naszego kościoła. Za ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.
  7. W następną niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Św.
  8. W następna niedzielę będzie można złożyć ofiary do puszek na renowację drogi krzyżowej. Jest w renowacji stacja pierwsza. Przypominam, że koszt  jednej stacji to 8.000 zł.   Za ofiary składam – Bóg Zapłać. Za złożenie ofiary dziękuję również Marii i Jerzemu Michalskim oraz pewnej osobie z poza parafii, która kiedyś była naszą parafianką. Ofiary można składać na konto bankowe oraz w kancelarii.

1. W środę  o 16.30 msza św. i nowenna do MBNP i nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Do południa odwiedzę chorych z komunią św. o 16.30 msza św. i nabożeństwo czerwcowe.
  3. Dzisiaj zbieramy do puszek na sprzątanie naszej świątyni. Za ofiary składam staropolskie Bóg zapłać.