Uroczystość Narodzenia Pańskiego

STARY TARG

  1. Jutro święto św. Szczepana , msze jak w niedzielę.
  2. We wtorek św. Jana ewangelisty w czasie Mszy Św. poświęcenie wina połączone z jego spożyciem.
  3. W piątek święto Świętej Rodziny.
  4. W sobotę ostatni dzień starego roku o godz. 17.00 odprawię mszę św. już niedzielną, dlatego wszystkich, którzy idą się bawić na sylwestra zapraszam na tę mszę. Nie będą musieli przychodzić w nowy rok, a co za tym idzie nie będą mieli grzechu.
  5. Dziękuję p. Justynie i Sebastianowi Szwarc, Beacie i Piotrowi Pazio, Janowi Badźmirowskiemu, Józefowi Aleksandrowiczowi za zrobienie tegorocznej szopki oraz przystrojenie choinek.
  6. Bardzo serdecznie dziękuję p. Waldemarowi Kllat za podarowanie jak każdego roku choinek do naszych kościołów, a p. Maciejowi Burzyńskiemu za ich przywiezienie. P. Ryszardowi Mojeckiemu również za jedną z choinek.
  7. W przyszłą niedzielę pierwszy dzień Nowego Roku. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 8.00. Msza w Starym Targu o godz. 11.00. Jest to pierwsza niedziela miesiąca i po mszy będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom składam najserdeczniejsze życzenia pogody ducha, miłości i radości niech wreszcie prawdziwy i jedyny Bóg narodzi się w was samych i przyniesie pokój i pojednanie w rodzinach, wśród sąsiadów, przyjaciół i znajomych. Przez to staniemy się prawdziwymi wyznawcami Jezusa Chrystusa jeśli będziemy zjednoczeni w Miłości płynącej z Groty Betlejemskiej.

 

NOWY TARG

  1. Dziękuję za posprzątanie kościoła wszystkim, którzy się zaangażowali by ta świątynia wyglądała pięknie.
  2. W Sobotę Msza Św. o godz. 16.00.