Święty Mikołaj w Kościele w Starym Targu

W niedzielę, 9 grudnia 2018 r. po Mszy św. o godz. 11.00 do naszego kościoła przybył oczekiwany przez wszystkie dzieci i nie tylko św. Mikołaj. Jak co roku, spotkanie miało miejsce w naszej świątyni, gdzie dzieci otrzymały wspaniałe prezenty od Mikołaja.

Atrakcję dla najmłodszych parafian zorganizował Ks. proboszcz Robert Ziemiański razem z parafialnym oddziałem Caritas, Dyrektorem GOK w Starym Targu, Sołtysami z Nowego Targu, Kątek, Trop Sztumskich, z Radnym naszej Gminy p. Grzegorzem Kamińskim, Sklepami: u Michała, p. Dariusza Milińskiego, p. Wojciecha Grzywińskiego, z Pośrednictwem Ubezpieczeniowym – p. Agnieszki Benz, z firmą Usługi Transportowe – Zbigniew Urbański, oraz z p. Józefem Aleksandrowiczem

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty Świętego Mikołaja w Kościele.  Autorem zdjęć jest Pan Daniel Jankowski.