IV Niedziela Wielkiego Postu

1.W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.17.30. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci.

2.Gorzkie Żale przez następne trzy niedziele będą odśpiewywane przed mszą św. o godz.8.00 i 11.00. Jest to spowodowane bardzo małą ilością ludzi na nabożeństwie w niedzielę o godz.15.00.

3.Msze Św. w tym tygodniu: Poniedziałek i wtorek o godz.7.00. Od środy do soboty o godz.18.00

4.Przez okres Wielkiego Postu zbieramy ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Można je składać w zakrystii lub kancelarii. Bóg Zapłać.

5.Rekolekcje wielkopostne rozpoczynamy w tym roku od sobotnie mszy św. o godz.18.00. Nauki wygłosi Ks. Piotr Kanarek student KUL.

6.Gość Niedzielny – 10 zł. Wydanie specjalne – Historia Kościoła O celibacie   12 zł. do nabycia w zakrystii

1.W środę  msza św. z nowenną do MBNP o godz.16.30

2.W piątek Droga Krzyżowa o godz.16.00 po niej Msza Św.

3.Ofiary na kwiaty na wystrój wielkanocny kościoła można składać przez cały post u p. Eugenii Amling