III Niedziela Zwykła

1.Jeszcze dzisiaj po mszy św. można uzyskać indywidualne błogosławieństwo kolędowe Najświętszym Sakramentem. Można zamówić również kolędę indywidualną. Zapisy w zakrystii, kancelarii i telefonicznie.

2.Msze Św. w tym tygodniu: w poniedziałek nie ma mszy, wtorek, czwartek i piątek o godz. 15.00, w środę o 18.00.

3.W następną niedzielę po mszach św. zbieramy ofiary do puszek na sprzątanie naszego kościoła. Bóg zapłać.

4.Ofiary, które złożyliście na kolędę przeznaczone są w tym roku na inwentaryzację cmentarza. Bóg Zapłać.

5.Gość Niedzielny – 8zł.

1.W środę o godz. 15.00 Msza Św. i nowenna do MBNP

2. Jeszcze dzisiaj można uzyskać indywidualne błogosławieństwo kolędowe Najświętszym Sakramentem.

3. W następną niedzielę zbieramy ofiary do puszek na sprzątanie kościoła.

4. Ofiary kolędowe w tym roku przeznaczone są na inwentaryzację cmentarza. Bóg Zapłać.