III Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj ks. Diakon naszego Wyższego Seminarium Duchownego,po każdej mszy rozprowadza kalendarze na 2021 rok. Dochód z kalendarzy jest przeznaczony na utrzymanie naszego seminarium.
  2. W dniu 27 grudnia odbędzie się wizytacja kanoniczna naszej parafii. Do naszej wspólnoty przybędzie Ks. Bp Wojciech Skibicki.
  3.  W sobotę 19 grudnia od godz. 11.00 do 11.30 będzie można skorzystać z sakramentu spowiedzi św. przed świętami Bożego Narodzenia. Będzie spowiadało dwóch księży.

1. W środę Msza św.  i nowenna do MBNP o godz. 15.30.
  2. W sobotę od godz. 12.00 do 12.30 będzie można skorzystać ze spowiedzi św. Będzie spowiadało dwóch księży.
  3. Można nabyć świece na stół wigilijny w cenie 6 zł. Jest to Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom prowadzone przez Caritas.