XIX Niedziela Zwykła

1. Dziękuję wszystkim paniom za ciasto na stół odpustowy. Dziękuję p. Norbertowi Schmidt za wykoszenie trawy przy plebanii.

2. Jak już zapowiadałem zakończyliśmy remont kuchni i łazienki na plebanii, którego koszt wyniósł 59 tyś. zostało nam dopłacenia 13 tyś. Dziękuję za ofiary składane na ten cel: p. Bożenie i Michałowi Kikut – za ofiarę 500 zł., oraz p. Marii i Eugeniuszowi Markowicz – za ofiarę 200 zł. Ofiary na ten cel można składać w kancelarii.

3. W czwartek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP .Msze Św. jak w niedzielę. Po każdej mszy poświęcenie owoców, kwiatów i ziół.

4. Podziękowania kieruję do strażaków za pomoc w przeprowadzeniu procesji odpustowej.

1. W czwartek uroczystość Wniebowzięcia NMP- i św. Roch patrona naszej świątyni. Suma odpustowa o 12.30. Kazanie wygłosi i sumę odprawi ks. Marian Jażdżewski. Poproszę o przygotowanie procesji. Panów o niesienie baldachimu, krzyża i lamp.