XVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po każdej mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja z racji I niedzieli miesiąca

2. We wtorek Święto Przemienienia Pańskiego tzw. Mały Odpust – Msza Św. o godz. 18.00.

3. W niedzielę główne uroczystości odpustowe o godz.12.00. Sumę odprawi i kazanie wygłosi ks. prof. Dr hab. Wojciech Zawadzki wykładowca Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Poproszę strażaków o pomoc w zorganizowaniu procesji, o niesienie baldachimu, krzyża i lamp.

4. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przyjęcia pielgrzymów na obiad: Dyrektor naszej szkoły za udostępnienie kuchni i jadalni i naszej parafialnej Caritas, Paniom przygotowującym posiłek Julii Sarnowskiej i Teresie Sitek, Witoldowi Szymankowi  oraz sponsorom: Ogrodnictwo – P. Kamińscy, Sklep Spożywczo – Przemysłowy – Bożena i Michał Kikut, Sklep Spożywczo – Przemysłowy – Dariusz Miliński, Sponsorom indywidualnym.

5. Gość Niedzielny – 5 zł.

NOWY TARG

1. We wtorek msza św. o godz. 16.30 z racji święta Przemienienia Pańskiego

2. Odpust w Nowym Targu –15 sierpnia o godz. 12.30.