31 Niedziela Zwykła

1.Msze Św. w tym tygodniu:  w poniedziałek o 9.00. Od wtorku do soboty o godz. 18.00

2.Wypominki są odprawiane pół godziny przed mszą św. w dzień powszedni i w niedzielę.

3.Dzisiaj po mszy o godz.11.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

4.W sobotę 11 listopada przypada Święto Niepodległości. Msza za Ojczyznę o godz. 11.00. Po mszy Wójt Gminy Stary Targ Wiesław Kaźmierski, Dyrektor GOK-u Ryszard Walendziak oraz Nasza Parafia zapraszają na koncert piosenki patriotycznej w wykonaniu piosenkarza i barda, laureata wielu nagród Macieja Wróblewskiego – koncert po mszy św. w kościele.

5.Na kweście zebrano 5210,50 na utrzymanie naszego cmentarza. Wszystkim ofiarodawcom oraz wszystkim, którzy kwestowali składam Staropolskie Bóg Zapłać.

6.W następną niedzielę po mszach zbieramy ofiary na renowację Drogi Krzyżowej w poprzednim miesiącu zebrano 1200 zł. Za ofiary – Bóg Zapłać.

7.Podziękowanie składam Państwu Kamińskim za kwiaty do naszej świątyni. Pani Annie Bugowskiej za przygotowanie wystroju na wszystkich świętych.

8.Gość Niedzielny  – 10 zł.

9. Ikony Matki Bożej Gietrzwałdzkiej można nabyć w zakrystii.

1.W środę o 15.00 wypominki i nowenna do MBNP i msza św.

2.W piątek o 15.00 wypominki i nowenna do św. Rocha oraz Msza św.

3.W niedzielę wypominki przed mszą św.

4.Gość Niedzielny – 10.zł.