1.Msze Św. w tym tygodniu:  od poniedziałku do soboty o godz.18.00

2.Dzisiaj spotkanie młodzieży, która chce przystąpić do sakramentu bierzmowania. Zapraszam klasy I i  II szkoły średniej. Po mszy św. o godz. 11.00

3.Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. 8 października na mszy o godz. 11.00.

4.Dzisiaj rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Modlitwa różańcowa przed każdą mszą św. w niedzielę czyli 7.30 i 10.30. w tygodniu nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszam.

5.W środę nowenna do MBNP a w piątek nowenna do św. Judy Tadeusza.

6.W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca.

7.W piątek od godz.8.30 odwiedzę chorych z komunią św.

8.I sobota miesiąca – wspomnienie NMP Różańcowej. O 8.30 nabożeństwo pierwszo sobotnie i msza św. wynagradzająca.

9.W zakrystii jest do nabycia specjalne wydanie Gościa Niedzielnego poświęcone objawieniom Maryjnym, sile i mocy różańca św.

10.W następną niedzielę przed kościołem zbieramy ofiary na renowację drogi krzyżowej. Bóg Zapłać.

11.Gość Niedzielny  – 10 zł.

1.W środę  o 16.00 nabożeństwo różańcowe,  msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2.W piątek o 16.00 nabożeństwo różańcowe, msza św. i nowenna do św. Rocha.

3.W piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z komunią św.

4.Nasz kościół w Nowym Targu otrzymał z Polskiego Ładu na ratowanie zabytków 392 tyś złotych na wymianę dachówki na naszym kościele. 2 procent mamy mieć wkładu własnego.

5.Gość Niedzielny – 10.zł.