1.We wtorek modlitwy do św. Józefa

2.W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

3.W czwartek nowenna do św. Judy Tadeusza

4.W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego

5.Dzisiaj po każdej mszy św. zbieramy ofiary na sprzątanie naszego kościoła. Za ofiary składam staropolskie Bóg Zapłać

6.W następną niedzielę odpust w naszej Parafii. Suma odpustowa o godz. 12.00. Serdecznie proszę naszych strażaków o niesienie baldachimu i krzyża na procesji. A panów o niesienie chorągwi.

7.W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca.

8.W pierwszy piątek od 8.30 odwiedzę chorych z Komunią Św.

9.W pierwszą sobotę o 8.30 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP i Msza Św.

10.Nasze drogie Panie poproszę o dary na stół odpustowy na plebanię w postaci ciasta bym mógł ugościć księży.

1.W środę  o godz. 16.30 Msza Św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2.W piątek o 16.30 msza św. pierwszo piątkowa i nowenna do św. Rocha. W godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z Komunią Św.

3.Dzisiaj po mszy zbieramy ofiary na sprzątanie kościoła. Bóg Zapłać.

4.Zbieramy również ofiary na nową DROGĘ KRZYŻOWĄ do naszej świątyni. Ofiary można składać u pani Eugeni Amling.

5.Odpust w naszym kościele 15 sierpnia o godz.12.30