XXV Niedziela Zwykła

Stary Targ

1. W piątek 29 września na godz. 16.30 zapraszam dzieci na próbę scholi. Próba odbędzie się na plebanii. Zapraszamy wszystkie chętne osoby.
  2. Od dnia 30 września wprowadzam w sobotę mszę św. o godz. 18.00. Będzie to równocześnie msza niedzielna z kazaniem jak i msza młodzieżowa. Msza sobotnia poranna pozostaje niezmienna o godz. 9.00.
  3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  4. Zbliża się miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe dla dorosłych będą odprawiane pół godziny przed mszą św. Dla dzieci we wtorki i czwartki o godz.15.30.
  5. 1 października młodzież będzie zbierała przed kościołem do puszek na Dar Serca w Sztumie – Stowarzyszenie Pomocy Osobom Przewlekle Chorym.
  6. 1 października po mszy o godz. 11.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św.
  7. W niedzielę 1 października nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00.
  8. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Lecha Brzezińskiego za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p Teresy Klucznik.
  2. Od Października będą odprawiane msze św. w środy i piątki o 16.30, a o 16.00 będzie nabożeństwo różańcowe.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne