XXIV Niedziela Zwykła

Stary Targ

  1. W piątek 23 września na godz. 16.30 zapraszam dzieci na próbę scholi. Próba odbędzie się na plebanii.
  2. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na sprzątanie naszego kościoła. Za dotychczasowe ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. Polecam wszystkich ofiarodawców pamięci modlitewnej w codziennej modlitwie różańcowej.
  3. Od dnia 30 września wprowadzam w sobotę mszę św. o godz. 18.00. Będzie to równocześnie msza niedzielna z kazaniem jak i msza młodzieżowa. Uczęszczać na nią będą przede wszystkim ci, którzy w niedzielę pracują, maja pilny wyjazd oraz młodzież i chętni, którzy będą chcieli głębiej przeżywać Eucharystię.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz.18.00.
  5. Gość Niedzielny – 5zł.

 

Nowy Targ

  1. Dziękuję rodzinie p. Teresy Kotek za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p Lecha Brzezińskiego.
  2. W piątek o godz. 16.30 msza św. za śp. Józefę Kot w 30 dzień po pogrzebie.
  3. Od października będą odprawiane msze św. w środy i piątki o 16.30, a o 16.00 będzie nabożeństwo różańcowe.

 

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne