VII Niedziela Wielkanocna

STARY TARG

1. Jutro uroczystość św. Stanisława bpa męczennika głównego patrona Polski.
  2. Zapraszam na nabożeństwa majowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 po nabożeństwie Msza Święta.
  3. Do środy trwa biały tydzień. W sobotę wraz z dziećmi i parafianami udajemy się na pielgrzymkę do Gietrzwałdu jako dziękczynienie za przyjęcie I Komunii Świętej. Wyjazd spod kościoła o godz. 7.00. w sobotę nie będzie mszy św.
  4. Za tydzień w niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Tą uroczystością kończymy okres wielkanocny.
  5. W piątek 13 maja wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej.
  6. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary, które będą przeznaczone na sprzątanie naszego kościoła.
  7. W tym tygodniu na chodnik złożyły ofiary następujące osoby: p. Urszula Szczepańska, ul. Kusocińskiego 4 – 150 zł, Danuta i Tomasz Tomasiak, ul. Kusocińskiego 4 – 500 zł. Ofiarodawcom składam serdeczny Bóg zapłać.
  8. Gość Niedzielny – 5zł.
  9. Pola Nadziei – 4000 zł, Stary Targ – 229 zł.
  10. W niedzielę 15.05.2016 zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania na spotkanie po mszy św. o godz. 11.00

1. Podziękowania za posprzątanie kościoła rodzinie p. Kazimierza Klimek. Za tydzień w sobotę poproszę rodzinę p . Wiesławy Lewandowskiej.
  2. Zachęcam mieszkańców by zbierali się w kościele na nabożeństwo różańcowe.