1. Można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  2.  Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne: msza z nauką rekolekcyjnymi w poniedziałek i wtorek o godz. 11.00 i 18.00.
  3. W poniedziałek i wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczynać się będzie po mszy o godz. 11.00.
  4. We wtorek można skorzystać ze spowiedzi św. o godz.10.30 i 17.30
  5. Ofiary zbierane w poniedziałek i wtorek są przeznaczone dla ks. Rekolekcjonisty jako podziękowanie.
  6. W czwartek 25 marca uroczystość Zwiastowania NMP.
  7. 28 marca  – Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy Św.
  8. Dzisiaj spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. po mszy o godz. 11.00
  9. W następną niedzielę przy wyjściach z kościoła zbieramy do puszek na sprzątanie kościoła. Za ofiary składam – Bóg Zapłać.

1. Msza św. z naukami rekolekcyjnymi w poniedziałek i wtorek o godz. 16.30.
  2. We wtorek możliwość skorzystania ze spowiedzi św. od godz. 16.00
  3. Ofiary zbierane w poniedziałek i wtorek są przeznaczone dla ks. Rekolekcjonisty jako podziękowanie za rekolekcje.
  4. Za tydzień przy wyjściu z kościoła zbieramy do puszek na sprzątanie kościoła. Za ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.
  5. W niedzielę Palmową poświęcenie palm na Mszy św.