I Niedziela Adwentu

1. Roraty będą odprawiane o 6.30 od poniedziałku do piątku. Serdecznie zapraszam dzieci do udziału w roratach, na które przynosimy lampiony. Będzie rozdawana wyklejanka adwentowa.
  2. Dziękuję p. Annie Bugowskiej z Trop Sztumskich za zrobienie wieńca adwentowego.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W piątek od 8.30 odwiedzę chorych z komunią św. Od 17.30 okazja do spowiedzi.
  4. Caritas Parafialna i GOK, Sołtysi organizują jak każdego roku spotkanie ze św. Mikołajem 9 grudnia na mszy o godz. 11.00. Zapraszamy dzieci z naszej parafii. Po dzieci, które nie mają czym przyjechać przyjedzie autobus: Tropy Sztumskie – 10.30, Nowy Targ – 10.40, Klecewo – 10.55.
  5. Pan Organista od jutra rozpoczyna roznoszenie opłatków na stół wigilijny. Ofiary za opłatki są wynagrodzeniem za granie w naszej parafii. I tak: poniedziałek od 10.00 Tropy Sztumskie. Wtorek od 10.00 Nowy Targ, środa od 10.00 Klecewo i Kątki, czwartek od 12.00 Stary Targ od Waplewa, piątek od 12.00 Stary Targ od Sztumu, Sobota od 10.00 Stary Targ od Nowego Targu.
  6. Caritas od dzisiaj rozprowadza świece na stół wigilijny w cenie 6 zł. Dochód Przeznaczony jest na pomoc dzieciom z najbiedniejszych rodzin.
  7. W tym roku nie będzie rekolekcji adwentowych z racji misji, które się odbyły. Będzie dzień spowiedzi świątecznej 19 grudnia.
  8. W sobotę przypada Uroczystość Niepokalanego poczęcia NMP. Msza o godz. 11.00 a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Godzina Łaski do godz. 13.00

1. Dziękuję za posprzątanie naszej świątyni rodzinie p. Marioli Lik
  2. W piątek o godz. 16.30 Msza Św. Wcześniej okazja do spowiedzi.
  3. W sobotę msza św. o godz.16.30 z racji uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne