XXXIV Niedziela Zwykła

1. Wypominki jeszcze  będą odprawiane od wtorku do soboty pół godziny przed mszą św.

2. Dzisiaj  zbieramy ofiary do puszek na sprzątanie kościoła.

3. Następna niedziela rozpoczynamy okres adwentu – czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

4. 1 grudnia Caritas Parafialna., Wójt Gminy, Sołtysi: Trop Sztumskich, Kątek, Nowego Targu, Starego Targu zapraszają dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem po mszy św. o godz.11.00.

5. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących do I komunii św.

6. Za wywóz śmieci z cmentarza przez okres 28.10. – 4.11.2019 – parafia zapłaciła 1778,59 zł.

7. Od I Niedzieli Adwentu Caritas Parafialna będzie rozprowadzała świece na stół wigilijny.

1. W tym tygodniu  msze św. w środę i piątek o 16.30. o godz. 16.00 wypominki.

2. Dzisiaj zbieramy do puszek na sprzątanie naszej świątyni.

3. Za tydzień rozpoczynamy okres adwentu – przygotowanie do świat Bożego Narodzenia