XXXIII Niedziela Zwykła

STARY TARG

1. Wypominki, w naszej świątyni są odprawiane codziennie pół godziny przed Mszą św. W niedzielę o 7.30 i 10.30.
  2. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata po każdej Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i uroczysty akt przyjęcia Jezusa Chrystusa jako Pana i Króla. Jest to również zakończenie Roku Kościelnego.
  3. Parafia Św. Andrzeja Boboli organizuje wyjazd na 25 rocznicę Radia Maryja do Torunia jest około 30 wolnych miejsc. Koszt 40 zł. Wyjazd 3 XII około godz. 6.00. Telefon 665-644-472 pani Emilia.
  4. Za tydzień po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  5. W następną niedziele przed kościołem będą zbierane ofiary na ośrodek rehabilitacyjno – opiekuńczy Dar Serca.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pana Mirosława Kruszyńskiego. Za tydzień poproszę rodzinę  pana Andrzeja Borkowskiego.
  2. W piątek o 15.00 wypominki, a o 15.30  Msza św.