XXXII Niedziela Zwykła

Stary Targ

1. Wypominki w naszej świątyni odprawiane są pół godziny przed Mszą św. Od wtorku do piątku o 17.30. W sobotę o godz. 8.30.
  2. Dzisiaj spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. po Mszy Św. o godz.11.00
  3. Za tydzień 19 listopada spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania po Mszy Św. o godz. 11.00.
  4. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiarę 500zł na potrzeby parafii rodzinie Anny i Józefa Aleksandrowicz.
  5. Zapraszam dzieci na scholkę. Próby odbywają się w piątki o 16.30 na plebanii.
  6. Zapraszam na spotkanie kręgu biblijnego w soboty na godz. 17.00 na plebanię.
  7. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Elżbiety Bara za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Katarzyny Siebielec.
  2. W tygodniu są odprawiane Msze św. w środy i piątki o godz.16.30, o godz. 16.00 zapraszam na wypominki.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne