XXXI Niedziela Zwykła

1. Wypominki w dzień powszedni  i niedziele są odprawiane pół godziny przed mszą św.

2. Dzisiaj I niedziela miesiąca po każdej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

3. Za tydzień w naszej wspólnocie parafialnej będziemy gościć kleryka naszego Elbląskiego Seminarium Duchownego. Po mszach św. będzie rozprowadzał kalendarze na rok 2020. Ofiary są przeznaczone na utrzymanie naszego seminarium.

4. Dziękuję p. Jerzemu Knafel za pomoc w sprzątnięciu cmentarza na Wszystkich Świętych. P. Kamińskim dziękuję za kwiaty do naszego kościoła.

5. Kwesta na utrzymanie naszego cmentarza wyniosła 3481zł. dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy poświęcili swój czas na pomoc.

6. Na rzecz misji w Ekwadorze, gdzie pracuje nasz misjonarz O. Zbigniew Braun zebraliśmy 2510zł. Wszystkim ofiarodawcom składam Staropolskie Bóg Zapłać.

7. W niedzielę 10 listopada spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

1. W tym tygodniu  msze św. w środę i piątek o 16.30. o godz. 16.00 wypominki.

2. W niedzielę wypominki przed mszą św.