XXX Niedziela Zwykła

 1. Nabożeństwa Różańcowe odprawiane będą w naszym kościele w tym tygodniu: poniedziałek i czwartek o 8.30, wtorek środa, piątek i sobota o 17.30 
 2. Na bocznych ołtarzach wystawione są kartki na wypominki. Wypisane można składać w kancelarii, zakrystii lub na tacę. 
 3. W zakrystii można nabyć kalendarz na 2022 rok z Madonnami z sanktuariów Europy w cenie 10 zł. 
 4. W czwartek przypada nasz odpust parafialny związany z patronami parafii i kościoła –  Św. Szymona i Judy Tadeusza. W tym roku tę uroczystość będziemy obchodzić w niedzielę 31 października dla podkreślenia znaczenia naszych patronów w życiu wspólnoty parafialnej. Kazania w tym dniu będzie głosił znany nam już z misji i rekolekcji O. Wojciech Bieszke – Redemptorysta. 
 5. Zbliżają się święta Wszystkich Świętych w niedzielę i w poniedziałek 31. 10 i 1.11.2012 przy cmentarzu będziemy kwestować na utrzymanie cmentarza. Przypominam, że każdą pracę na cmentarzu  trzeba uzgodnić w kancelarii, przypominam również o opłacie 200 zł. za postawienie pomnika. Proszę dbać o porządek na cmentarzu ponieważ to jest ziemia poświęcona dla zmarłych a nie śmietnik. 
 6. W następną niedzielę zapraszam na spotkanie młodzież, która chce być bierzmowana. Klasy I i II szkoły średniej oraz tych starszych, którzy nie byli bierzmowani. Spotkanie po mszy o godz.11.00.
 7. W następną niedzielę zbieramy do puszki na sprzątanie kościoła. Za ofiary składam Staropolskie – Bóg Zapłać.

Nowy Targ

 1. W środę o 15.30 nabożeństwo różańcowe z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. o godz. 16.00
 2. Można zabrać kartki na wypominki. Wypisane można złożyć w zakrystii lub na tacę. Proszę napisać na kopercie, że wypominki są z Nowego Targu
 3. W następną niedzielę zbieramy do puszki na sprzątanie naszej świątyni. Za ofiary – Bóg Zapłać. 
 4. Gość Niedzielny – 6zł.