XXX Niedziela Zwykła

1. Na bocznych ołtarzach są wystawione kartki i koperty na wypominki. Można je składać w zakrystii, kancelarii lub na tacę. Proszę na karcie wypominkowej napisać – Stary Targ – abym wiedział gdzie się modlić.

2. Bardzo proszę o utrzymanie porządku na cmentarzu. Kosze są na śmieci, a dół na kompost.

3. Jutro w naszej parafii Uroczystość Św. Szymona i Judy Tadeusza – patronów naszej parafii. Odpust. Msze Św. o godz. 11.00 i 18.00.

4. Do czwartku trwają nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30. zapraszam.

5. W piątek uroczystość Wszystkich Świętych – Msze o godz. 8.00 i 12.00. Po Mszy o godz. 12.00 procesja na cmentarzu z modlitwą za naszych bliskich zmarłych. Nie obowiązuje w tym dniu post.

6. W sobotę Dzień Zaduszny msze św. o godz. 11.00 i 18.00. pół godziny przed mszami wypominki. Msza św. wieczorna z dnia Zadusznego – nie niedzielna. Wszyscy, którzy będą obecni na mszy wieczornej w sobotę mają obowiązek uczestnictwa w niedzielnej mszy.

7. Od soboty pół godziny przed mszami modlitwa wypominkowa przez cały miesiąc.

8. Z racji Wszystkich Świętych w tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych z komunią w pierwszy piątek.

9. W piątek przy cmentarzu będzie zorganizowana kwesta na utrzymanie naszego cmentarza. Za ofiary składam Staropolskie – Bóg Zapłać

10. Dzisiaj zbieramy przed kościołem na sprzątanie świątyni.

11. Gość Niedzielny – 6 zł. Z filmem Fabularnym o objawieniach w Lourdes

1. W tym tygodniu  msze św. w środę  o 16.30. o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe.

2. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych – msza o godz. 9.30 po niej procesja na cmentarz.

3. W sobotę Dzień Zaduszny – msza o godz. 16.30, o godz. 16.00 – wypominki. W niedziele wypominki przed mszą św.

4. Można zabierać kartki na wypominki. Proszę napisać na karcie wypominkowej – Nowy Targ­- abym wiedział gdzie się modlić.

5. Dzisiaj zbieramy ofiary na sprzątanie kościoła.