XXVII Niedziela Zwykła

Stary Targ

1. W piątek 13 października na godz. 16.30 zapraszam dzieci na próbę scholi. Próba odbędzie się na plebanii. Zapraszamy wszystkie chętne osoby.
  2. W sobotę msza św. o godz. 18.00. Będzie to równocześnie msza niedzielna z kazaniem jak i msza młodzieżowa.
  3. Rozpoczął się miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe dla dorosłych będą odprawiane pół godziny przed mszą św. W poniedziałki i soboty o 8.30, od wtorku do piątku o 17.30.
  4. Dla dzieci we wtorki i czwartki o godz.15.30.
  5. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  6. Dzisiaj przezywamy XVII dzień papieski. Młodzież z naszej szkoły zbiera ofiary na stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin.
  7. Kartki na wypominki można zabrać z ołtarzy bocznych.
  8. W sobotę o godz. 17.00 na plebanii spotkanie kręgu biblijnego. Zapraszam wszystkich chętnych.
  9. Przypominam, że każda praca wykonywana na cmentarzu musi być zgłoszona w kancelarii lub u p. Arentowicza, a opłata za postawienie pomnika wynosi 200 zł.
  10. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Teresy Klucznik za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p Dudkiewicz .
  2. Od tego tygodnia będą odprawiane Msze św. w środy i piątki o 16.30. a o 16.00 będzie nabożeństwo różańcowe.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne